راه اندازی سایت تخلیه و بارگیری ترکیبی راه آهن شمالغرب با همکاری شرکت کیان لجستیک دماوند

راه اندازی سایت تخلیه و بارگیری ترکیبی راه آهن شمالغرب با همکاری شرکت کیان لجستیک دماوند

مهندس خدائی مدیر کل راه آهن منطقه شمالغرب در اولین روز از هفته حمل و نقل با گرامیداشت این هفته اعلام کرد: در راستای افزایش سهم حمل ریلی و در ادامه برنامه های جذب و حمل محمولات ریل پسند شناسایی شده ، با اقدامات فنی بازرگانی متعدد عملیات بار ریزی و دپوی محموله کنسانتره سنگ آهن در سومین چشمه بار ایجادی در راه آهن منطقه شمالغرب آغاز گردید. شایان ذکر می باشد سومین سایت تخلیه و بارگیری ترکیبی راه آهن منطقه شمالغرب در ایستگاه راه آهن قِروه با همکاری شرکت کیان لجستیک دماوند با برآورد سالیانه حمل بار یک میلیون تنی محموله کنسانتره سنگ آهن به مقاصد کارخانجات فولادی کشور آغاز به کار می نماید.

مهندس علیرضا احتشامی مدیرعامل شرکت کیان لجستیک دماوند اظهار کرد: در راستای عملی کردن شعار توسعه حمل و نقل ریلی و ترکیبی کشور توسط هلدینگ کیان فولاد دماوند، این شرکت در سال جهش تولید و گسترش حمل و نقل سبز اقدام به راه اندازی سومین سایت تخلیه و بارگیری ترکیبی راه آهن منطقه شمالغرب در ایستگاه راه آهن قِروه کرده است.

احتشامی افزود: شرکت کیان لجستیک دماوند در حال گسترش فعالیت های خود بوده و در شرف عقد قرارداد با راه آهن هستیم تا بتوانیم در افق نزدیک معادن را از مبدأ به راه آهن سراسری متصل کرده و از چشمه های معدن بارگیری را انجام دهیم.

در این راستا با وجود شرایط نا مساعد جوی بازدید میدانی مشترک با حضور نمایندگانی از شرکت ها و پیمانکاران همکار از این سایت به عمل و مقدمات شروع بارگیری و اعزام اولین رام قطار از مبدا ایستگاه راه آهن قِروه مورد هماهنگی قرار گرفت.

 

اضافه کردن یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد