شرکت کیان سازه
شرکت کیان سازه

شرکت کیان سازه

شرکت کیان سازه

درباره شرکت کیان سازه

این شرکت فعالیت و اقدامات خود را در حوزه های ساخت و ساز ساختمان، خرید و فروش، تحلیل بازار و سرمایه گذاری تعریف کرده است. کیان سازه در تلاش است با بهره‌مندی از کادر مجرب و دوره دیده در هر یک از حوزه های فعالیتی خود خدمات علمی و نوآورانه ای را ارائه دهد.

 

 

خدمات ما:

تحلیل بازار مسکن و سرمایه گذاری

هر تحلیلی نیازمند شناخت دقیق و همه جانبه کیس مورد تحلیل است. بازار مسکن و سرمایه گذاری نیز از این قاعده مستثنی نیست. واحد تحلیل بازار و سرمایه گذاری شرکت کیان سازه با رویکرد ارزیابی و تحلیل های راهبردی سرمایه گذاری در حوزه املاک در کل کشور و با نگاه ویژه به شهر تهران تشکیل گردیده است. اهم فعالیت های واحد مزبور به شرح ذیل می باشد:

تحلیل سالانه وماهانه رونق و رکود و سیکل های تجاری املاک

تعیین استراتژی های لازم با توجه به پیش بینی سیکل های تجاری و وضعیت اقتصادی کشور

شناسایی فرصت های سرمایه گذاری مناسب در شهر ها و هر یک از مناطق مربوطه

راهبرد های مختلف در بخش های فنی و مهندسی و فروش با توجه به ظرفیت های موجود و پیش‌بینی تحولات بازار زمین و ساخت و ساز

تجزیه و تحلیل آینده قیمت مسکن

تدوین و ارزیابی روش های جمع آوری داده ها از جمله بررسی و ممیزی، پرسشنامه و نظر سنجی

 

خرید و فروش

خرید و فروش ساختمان با کاربری های مختلف همواره یکی از بیزینس های پرسود به خصوص در کشور ما بوده است. این فعل اقتصادی چنانچه با دانش و تجربه صورت گیرد قطعا سودآور و اگر به صورت ناشیانه و بدون پشتوانه علمی و تجربی صورت گیرد حتما دارای رکود و در بعضی مواقع ضرر خواهد بود. شرکت کیان سازه با تکیه بر تخصص چندین ساله خود در زمینه خرید و فروش توانسته ریسک معاملات را تا حد بسیار زیادی پایین آورد و غالبا معاملاتی با سود بالا را صورت دهد. فعالیت های این شرکت در حوزه خرید و فروش عمدتا در دو شهر تهران و اصفهان صورت می گیرد. البته این نکته نافی این امر نیست که این شرکت در دیگر استان های کشور فعالیتی ندارد. زمین، واحدهای آپارتمانی مسکونی، اداری و تجاری، ویلا، باغ و… از مهم ترین موارد خرید و فروش توسط تیم تخصصی کیان سازه است. همکاری این واحد با واحد تحلیل بازار و سرمایه گذاری همواره تبدیل به یکی از درخشان ترین معاملات حوزه مسکن و ساختمان شده است.ساخت و ساز ساختمان

عمده فعالیت‌های شرکت کیان سازه در حوزه ساخت و ساز در زمینه توسعه و آماده سازی اراضی، بلندمرتبه سازی، انبوه سازی، طراحی داخلی و نما، ساخت مجتمع‌های چند منظوره و شهرک‌سازی است. بر همین اساس خدمات و محصولات شرکت به شرح زیر معرفی می شود:

توسعه و آماده سازی اراضی ساخت انواع ساختمان‌ها با کاربری‌های مسکونی، تجاری، اداری و سایر کاربری‌ها نظیر فرهنگی، تفریحی، ورزشی و گردشگریخدمات بازاریابی، فروش، اجاره داری و بهره برداری از املاک و مستغلات خدمات فنی – مهندسی نظیر امکان سنجی، طراحی، نظارت و مدیریت طرح در صنعت ساختمان و احداثتاسیس صندوق‌های زمین و ساختمان جهت تامین مالی پروژه‌ها و سرمایه گذاری‌های شرکت

خدمات تجاری و بازرگانی در صنعت ساختمان